Вітаємо!

Ми – команда СімДент, команда стоматологів, які дбають за здоров’я зубо-щелепної системи особливих для нас пацієнтів. Особливих, тому, що вони довірилися нам, а їх вибір ми дуже цінимо.

 

В нашій команді – спеціалісти у всіх галузях стоматології, кожен дбає за свою ланку бездоганно, ми чітко знаємо, коли якому спеціалісту втрутитися, щоб Ваше лікування було комплексним та довершеним.

 

Звернувшись у СімДент, Ви завжди будете ретельно оглянуті (шкірні покриви, лімфатичні вузли, виходи гілок нервів, слизова оболонка ротової порожнини, пародонтологічний статус, зуби), що важливо для ранньої діагностики або ж попередження всіляких несподіваних захворювань. Також Ви отримаєте повну консультацію із планом лікування. Ви будете поінформовані про різноманітні способи лікування, які стосуються Вашої ситуації, отримаєте вичерпну інформацію про всі за і проти певної методики та за спільною згодою з членом нашої команди почнете лікування.

 

Увесь процес лікування, а також особливості Вашого організму будуть занотовані у Вашій персональній картці, до якої матимуть доступ лише Ваші лікарі з нашої команди. Ця картка допоможе нам спостерігати за динамікою Вашого стоматологічного здоров’я, допоможе у вирішенні специфічних питань стосовно Вашої домашньої гігієни, способу життя, зокрема харчування, для того, щоб Ваші зуби, зокрема після повного нашого лікування не потребували більше якогось суттєвого втручання стоматологів.

Для того, що Ваша зубо-щелепна система більше не потребувала суттєвого втручання стоматолога Вам необхідно дотримуватись певних рекомендацій. Окрім лікування та рекомендацій Ви отримаєте гарантію, а це все викликає широку та щиру усмішку у наших пацієнтів!

А ми обожнюємо, коли Ви усміхаєтесь!

 

Ще кілька слів про нас:

-         наша клініка працює більше 20 років;

-         наші стоматологічні технології постійно удосконалюються;

-         члени нашої команди працювали, стажуючись у США та Європі та продовжують постійно вдосконалюватись;

-         члени нашої команди працюють в науковій сфері та крутяться в дискусійних колах найкращих стоматологів-науковців світу;

-         спеціально підготовлений персонал постійно контролює щоб всі етапи від комфорту пацієнта до стерилізації інструментів виконувалися бездоганно;

-         ми заохочуємо своїх пацієнтів долучатися до власного лікування та задавати питання протягом всієї нашої співпраці;

-         ми любимо те, що робимо.

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14