ВІНІРИ

стоматологічні вініри

Порцелянові вініри, як вони можуть допомогти?

Вінір – це ультратонка оболонка, створена з керамічного чи порцелянового матеріалу, виготовлена зубними техніками, щоб ідеально покращити Вашу усмішку. Саме вінір, мистецьки встановлений нашими стоматологами, приховає зубні недоліки, які дратують Вас.

Ви намагаєтеся сховати вашу усмішку через неоднорідність кольору, надщербленість емалі або тріщини у зубах, чи, можливо, через кривизну зуба? Порцелянові вініри можуть бути найкращим варіантом для Вас.

Порцелянові вініри не тільки відбілюють, а й покращують форму Вашого зуба і Ви будете по-справжньому задоволені, коли побачите своє відображення у дзеркалі.

В СімDент клініці наші досвідчені стоматологи перевтілять Вашу усмішку з використанням порцелянових вінірів усього за декілька візитів. Під час першого візиту Ви та стоматолог обговорите особливості Вашої усмішки.постановка вінірів врахує форму та колір зубів, форму лиця, колір очей та волосся, тон шкіри та ін. Цей ретельний аналіз та обговорення є основою для вибору найкращої форми та відтінку для Ваших вінірів, що забезпечить гармонійну та натуральну усмішку. Як тільки узгодиться план «перевтілення», ми почнемо підготовку зубів та знімемо відбиток, який відсилається до технічної лабораторії, де будуть виготовлені вініри.

Під час наступного візиту Ваші вініри будуть дбайливо приклеєні на передню поверхню зубів.

Порцелянові вініри дають миттєві результати. Тому, якщо Ви хочете удосконалити свою усмішку- порцелянові вініри – рішення саме для Вас!

Сконтактуйте з нами в СімDент, щоб спланувати Вашу комплексну консультацію уже зараз!

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14