Косметичне лікування

 

косметична реставрація

Косметичне лікування це відновлення втраченого, пошкодженого зуба. Така реставрація може бути, як комплексна – усіх зубів, так і локальна – одного або кількох зубів.

Локальна реставрація підходить для покращення вигляду надщербленого , стертого, деформованого чи зміненого у кольорі зуба.

Комплексна реставрація включає вдосконалення вашої усмішки в цілому. До уваги беруться пропорції обличчя (висота нижньої третини обличчя та її співвідношення з іншими ділянками обличчя, розташування центральної лінії (чи збігається центр обличчя із проміжком між двома верхніми центральними зубами), лінія губ при усмішці, розташування зубів (прикус) та їх колір.

Для косметичної реставрації одного або кількох зубів використовуються різні методи: пломба з композитного матеріалу, яким стоматолог реставрує зуб в межах кабінету: вініри, керамічні, композитні, металокерамічні коронки –  те, що виготовляється стоматологом суміжно із технічною лабораторією. Додатково може бути необхідність в ортодонтичному лікуванні, відбілюванні чи інший тип відновлення зубів.

Ви обговорите з стоматологом усі методи лікування, необхідні для Вас, та лише за спільної згоди після складеного плану, почнете реставрацію.

 

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14