Дитяча стоматологія

Ми віримо, що добрі стоматологічні звички,  закладені в ранньому віці, забезпечать Вашій дитині щасливе та здорове життя у зрілому віці. Наш підхід  до лікування - це Розумний Старт - весела, інтерактивна та навчальна програма від СімDент, створена для наших наймолодших клієнтів віком 3-10 років. Ми йдемо особливим шляхом, щоб залишити вашій дитині позитивні враження, та переконані, що дитячий досвід у СімDент буде яскравим та веселим. 

 

Дитяча стоматологія

Розумний старт - перший візит

На першому візиті дітям покажуть весь інвентар: від водяного та повітряного пустера до стоматологічного крісла, куди вони сядуть та зможуть покататися вгору, вниз. За участі асистента, дитина почне вивчати хороші звички користування міжзубною ниткою, зубною щіткою, основам правильного харчування та все про надлишок цукру. Батьки запрошуються також, щоб бути співучасниками навчання своїх малюків. Вкінці лікування діти зможуть витягнути приз з нашої  "Скрині Скарбів" та одержують пакунок Розумний Старт додому.

 

Дитина в стоматолога

Почуватися добре, залишатися здоровим

При кожній зустрічі ми заохочуємо дбати про свої зуби, що допомагає дітям зрозуміти їхню роль в збереженні власної усмішки яскравою та здоровою. Ваша дитина також одержує засоби домашньої гігієни та знання, що допоможуть їй розвивати хороші звички для підтримки здоров'я зубів. Ось цей ранній позитивний досвід в СімDент, що веде до хороших звичок на все життя. Для більшої інформації та статтях  про Дитячу Стоматологію, відвідайте блог СімDенту -  Зуб-як-Дуб

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14