Відбілювання зубів

Що таке відбілювання зубів?

Стоматологічне зубне відбілювання включає використання карбамідів чи перекису водню. Ваш стоматолог може провести відбілювання у себе в кабінеті, а також забезпечити усе для домашнього відбілювання.

Процедура відбілювання не завдає шкоди тканинам зуба, якщо її супроводжувати відповідним доглядом за зубами, який полягає у використанні певних реміналізуючих зубних паст, або гелів.

Перед процедурою зубного вибілювання, потрібно провести діагностику ротової порожнини на предмет захворювання ясен, професійну чистку, запломбувати всі порожнини у зубах та переконатися, що Ваші ясна є здоровими.

відбілювання зубів

Пломби, коронки та інші реставрації не піддаються відбілюванню, а, отже, остаточна реставрація передніх зубів проводиться після завершення процедури відбілювання та не раніше, ніж після двох тижнів по завершенню відбілювання (необхідний час для повної нейтралізації відбілюючи компонентів).

Процедуру відбілювання НЕ МОЖНА проводити у випадку захворювання ясен, алергії до компонентів відбілюючого гелю, до 17 років та у період вагітності.

Якщо відбілювання проводити у кабінеті, то для отримання результату достатньо одного візиту. Курс домашнього відбілювання потребує близько тижня.

Спитайте нас про відбілювання під час наступного візиту, аби з'ясувати, як можна провести цю процедуру для Вас.

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14