лікування брекетами

  

Переваги брекетів: 

·        Ви можете вирівняти зуби в будь-якому віці та в будь-який час.

·        Рівні зуби допоможуть Вам кусати, жувати та  розмовляти ефективніше.

·        Підвищать впевненість та самооцінку.

·        Ваші   зуби та ясна будуть здорові.

·        Будете насолоджуватися усмішкою!

Користь здоров'ю

Здорові ясна . Пародонт – це захворювання, яке характеризується набряклими яснами та їх почервонінням. Виникає через скупченість або широкe розміщення зубів. Клінічні дослідження довели, що коли зуби розміщенні правильно, це допомагає яснам триматися навколо зуба,  тобто бути здоровими.

Покращення функції жування та спілкування. Якщо Ви не вирівняєте неправильне розташування зубів, це може спричинити проблеми в спілкуванні та дискомфорт в жуванні. Брекети можуть вирішіти обидві ці проблеми.

Підтримання  правильної будови зуба. Нерівні зуби та щелепи можуть призвести до незвичного стресу, що спричинює болючу травму щелепних суглобів. Ця проблема може спричинити надмірне стирання зубів, що призведе до їх втрати у майбутньому.

У якому випадку стоматолог Вам порекомендує брекети?

лікування брекетами

Скупченість зубів виникає у тому випадку, коли для правильного розміщення усіх зубів на щелепі бракує місця. Якщо цього не лікувати, то скупченість зубів може призвести до захворювання ясен.  

лікування брекетами

Причиною широко розташованих зубів є надлишок місця на щелепі. Це може виникнути через невеликий розмір зубів, порушення росту щелеп, генетичні хвороби, відсутність зубів. Проблема надлишку місця може  викликати  захворювання ясен, що призведе  до  втрати зубів.

лікування брекетами

Перехресний прикус виникає тоді, коли верхня та нижня щелепи зміщені у боковому напрямку одна відносно одної. Ця проблема може привести до стирання зубів.

лікування брекетами

Глибокий прикус виникає тоді, коли верхні зуби значно перекривають нижні зуби. Таке стається, через генетичні хвороби, шкідливі звички, чи надмірний ріст альвеолярної кістки (що оточує зуби). Це може призвести до проблем з яснами, стирання нижніх зубів та до порушення функції щелепних суглобів.

лікування брекетами

Обернений прикус виникає тоді, коли нижні передні зуби виступають вперід по відношенню до верхніх передніх зубів (через неправильний розвиток верхньої чи обох щелеп). Таке розташування можете спричинити втрату передніх зубів на верхній щелепі та порушення функції щелепних суглобів.

 

*Час виправлення прикусу залежить від розташування Ваших зубів та коливається в середньому від 6 місяців та до 2 років. Але воно варте тих старань !!!!

 

Про нас

новий пацієнт

Ласкаво просимо на наш сайт!
Ми цінуємо можливість представити себе та ми завжди готові надати вам якісну стоматологічну допомогу.

Контакти

Домовся про зустріч сьогодні та довір нам свою посмішку!

  (032) 253 56 77
        (068) 353 56 77
  info@simdent.lviv.ua
  вул. Перфецького 14